فولاد هرمزگان مصمم به اجرای طرح‌های توسعه ایجاد اشتغال پایدار است

آرمان شرق-گروه اقتصاد:معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در جریان برگزاری نوزدهمین نمایشگاه متافو از غرفه فولاد هرمزگان بازدید کرد.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در جریان برگزاری نوزدهمین نمایشگاه متافو از غرفه فولاد هرمزگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فولاد هرمزگان، روز پنج‌شنبه دهم آذرماه سال ۱۴۰۱ در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو (فولاد، صنایع معدنی فلزات غیر آهنی، ریخته‌گری و…) که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، وجیه‌الله جعفری ضمن حضور در غرفه فولاد هرمزگان با عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان دیدار و در خصوص دستاوردها و برنامه‌های توسعه این شرکت گفت‌وگو کرد.

شرکت فولاد هرمزگان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه فولاد مبارکه در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو حضور بسیار فعال داشت و عطاالله معروفخانی مدیرعامل و تعدادی از معاونان و مدیران این شرکت به مدت چهار روز از نهم تا دوازدهم آذرماه در محل نمایشگاه پاسخگوی بازدیدکنندگان و متخصصان این عرصه بودند.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در این نمایشگاه ضمن تأکید بر اهمیت تولید و اشتغال در کشور بیان کرد: فولاد هرمزگان مصمم به اجرای طرح‌های توسعه برای ارزش‌آفرینی و ایجاد اشتغال پایدار است و تمام تلاش خود را برای اجرای این طرح‌ها به کار خواهد بست و در همین راستا از این نمایشگاه نیز برای شناخت تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان، تأمین‌کنندگان و به‌طورکلی زنجیره صنعت، در جهت پیشبرد اهداف کلان خود به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.