جوجه یکروزه به قیمت 8 تا 10 تومان به مرغداری ها تحویل داده می شود

نایب رئیس مجلس خطاب به دولت گفت: چرا قریب به 2 ماه است که جوجه یک روزه به قیمت 8 تا 10 هزار تومان به مرغداری‌های تحویل داده می‌شود؟
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 26 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی خطاب به حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صمت چرا به هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه باقیمت مصوب پایان نمی‌دهند؟
وی افزود: اگر قرار است همه بخش‌های استفاده کننده از ارز 4200 تومانی مشمول قیمت گذاری و رعایت آن باشند، چرا قریب به 2 ماه است که جوجه یک روزه به قیمت 8 تا 10 هزار تومان به مرغداری‌های تحویل داده می‌شود؟
نایب رئیس مجلس تصریح کرد: دولت اگر قیمت را تایید می‌کند، پس قیمت فروش مرغ زنده به کشتارگاه را اصلاح کنید و اگر مخالف این قیمت هستید، چرا آن را کنترل نمی‌کنید؟
نیکزاد اظهار داشت: باید ما قبل از وقوع مشکلات در کشور تذکر دهیم، مثل جریان برنج‌ها در گمرک، من قبلا هم درباره برنجی که در گمرک از بین می‌رفت و فاسد می‌شد، تذکر دادم و شما هم پیگیری کردید، اما متاسفانه اقدامی در این خصوص انجام نشد، و برنج در گمرک از بین رفت.