کاهش ۳۰ تا ۴۰ هزار تومانی قیمت گوشت قرمز در بازار/ توزیع روزانه ۱۲۰ تن گوشت در تهران

به گزارش ایرنا از جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری در خصوص آخرین وضعیت محصولات پروتئینی در بازار، اظهار کرد: روزانه ۱۵۰۰تن گوشت گرم مرغ در سطح استان تهران در حال توزیع است و به سهولت در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ادامه داد: همچنین قیمت تخم مرغ نیز در بازار به ثبات رسیده و تا ۱۱۰ تومان به ازای هرشانه به فروش رسیده است.

وی از توزیع گسترده گوشت گوساله در استان تهران خبر داد و گفت: عرضه روزانه ۲۰تن گوشت گرم گوساله درسطح میادین تره بار سطح شهر، کاسبان امین (که با نصب بنر مشخص هستند) و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از هفته گذشته آغاز شده و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

برادری بیان کرد: همچنین روزانه ۱۰۰ تن گوشت گرم گوسفندی نیز که از دو محل تولید داخل و واردات تامین شده، در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد؛ این درحالی است که بیش از ۱۰۰هزار تومان اختلاف قیمتی در گوشت توزیعی با قیمت سطح بازار به چشم می‌خورد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران توزیع ۱۲هزار تن شکر به صورت مویرگی را بسیار موثر بر کنترل قیمت عنوان کرد و گفت: شکر با قیمت ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان درب کارخانه، ۲۸هزار تومان مصرف‌کننده و ۳۴هزار تومان بسته بندی شده در حال عرضه است.