ورود دادگستری به موضوع کمبود مرغ در بازار گلستان

گرگان- در پی اعلام جهاد کشاورزی مبنی بر اینکه برخی مرغداران، برای گران شدن قیمت مرغ، از عرضه آن خودداری می کنند رئیس کل دادگستری گلستان، دادستان ها را مکلف به بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی اعلام سازمان جهاد کشاورزی گلستان مبنی بر اینکه برخی مرغداران، برای گران شدن قیمت مرغ، از عرضه آن به کشتارگاه ها و بازار خودداری می کنند رئیس کل دادگستری گلستان، دادستان ها را مکلف به بررسی این موضوع کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان، دادستان های سراسر استان را مکلف کرد با همکاری مدیران جهاد کشاورزی و روسای اداره های تعزیرات، بر بازار عرضه و فروش مرغ نظارت کنند.

هادی هاشمیان خطاب به دادستان ها از آنها خواسته است: از مرغداری هایی که لیست آن از سوی جهاد کشاورزی اعلام شده، سرکشی و در مرحله اول به صاحبان آن برای تزریق مرغ به بازار دعوت کنند و اگر تذکرها اثربخش نبود اقدام قانونی صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری گلستان ضمن قدردانی از تلاش تولیدکنندگان عرصه دام و طیور استان گفت: تلاش های این قشر برای تامین پروتئین مورد نیاز استان و کشور غیرقابل انکار است و اجازه نخواهیم داد عده ای با هدف سودجویی، بازار را مختل و کام مردم را تلخ کنند.

روزهای اخیر کمبود مرغ در برخی شهرهای استان سبب گرانی گوشت مرغ شده است.

گلستان یکی از تولید کننده های مهم گوشت مرغ کشور است.